Гра 1. Cosмішка. Настрій + періодичні функції
Дві команди сідають навпроти одного. Команда обирає періодичну функцію (чи отримує від вчителя, чи витягує папірець з капелюха). Гравці обирають місця, кожне місце задане точкою (0, п/2, .. 2п). Функція може бути вже побудована на папірці (простіше), чи задана формулою (складніше).
Варіант 1.
Кожен раунд гравці Команди Х по черзі корчать рожі і показують настрій.
Якщо значення у точці гравця > 0: настрій позитивний (сміх, радість, стрибки, палець догори).
Якщо значення у точці гравця < 0: настрій негативний (сум, сльози, повзати по підлозі).
0 - ну самі придумають.
Варіант 2.
Не можна точно повторювати те, що вже у твоїй команді у цьому раунді показали (якщо хтось просто посміхнувся, ти маєш засміятися, чи стрибати від радості). За це команда відкриває один коефіцієнт.
Варіант 3.
Команда А у свій хід може “змінити” функцію команди Б: додати чи домножити на сталу/функцію (+п/2 чи *sin(2x)). Чи запросити показувати інші точки.
Варіант 4.
Команди по черзі вибирають протилежного гравця, чий настрій хочуть розкрити.
Варіант 5.
Три команди. Третя команда після кожного раунду задає “зміну” функції однакову для обох команд (+п/2 чи *sin(2x)). Її задача слідкувати, що обидві команди правильно називають значення. Вона перемагає, коли знаходить 3 помилки. Потім команди перемішуються.
Як перемогти.
- Розкрити функцію. Усі гравці кожної команди “показують настрій”.
- Розкрити усі значення. Не усі гравці кожної команди “показують настрій”, наприклад останні 2 точки - секретні агенти, їх необхідно розкрити.
Гра 2. Армагеддон
Маємо орбіту Землі (рівняння на площині у формі хай еліпса). На Землю падають астероїди. Потрібно їх вчасно збивати чи ухилятись.
На кожному кроці новий астероїд наближається. Випадковим чином (гральні кубики) будуємо рівняння прямої його руху: коефіцієнти і швидкість.
Варіант 1. Кооперативний.
Варіант 2. Арканоїд.
Гра 3. Спіймай мене, якщо зможеш
Поле гри - планета Земля (чи Корусант, чи глобус, чи сфера).